2018. a Porsche Karikad võitsid Riinu Rahuoja ja Riin Ingre Saare

Finaali pääses 10 harrastajate ringi ja 11 amatööride ringi võitjat. Harrastajatest pääses puhta sõiduga ümberhüpetele 6 paari. Võitjana lõpetasid Riin Ingre Saare ja Mexicana, kes olid sekundi jagi kiiremad Liisa Järskist ja Belle Charmantest. Kolmandana lõpetasid Tiiu Saarniit ja Kent Lakes. Karikasarja arvestuses jäi esikolmik samaks, Saare kogus 113,5 punkti, Järsk oli 92 punktiga teine ja Saarniit 86,5 punktiga kolmas.

Amatööride ringis käis võidu peale samuti kõva heitlus. Ümberhüpetele jõudis 5 võistluspaari ja seal oli kõige kiirem lõpuks Riinu Rahuoja Baron Abrukal. Temast mõned sajandiksekundid tahapoole jäi Karin Peks Panchital ning kolmanda lõpetas Kristo Kasepalu Varinal. Karika võitis samuti Rahuoja, saades kokku 101,5 punkti. Teine oli Peks (76,5 p) ja kolmas Kasepalu (79 p).

Kokku osales tänavu sarjas 56 sportlast harrastajate ringis ning 47 sportlast amatööride ringis.